Jedenácti leté výročí Bětuš-world

6. listopadu 2017 v 0:16 | Bětuš |  | Admin & Site |
Člověk se neustále odhodlává k tomu, aby něco osobě napsal a nebo vůbec nějak dal o sobě vědět až zapomene snad na to nejdůležitější! Dva dny zpátky opět tento web oslavil svou další roční existenci, což znamená, že již existuje 11 let. Je to neuvěřitelné, že to takovou dobu vydržel, i přes veškeré karamboly, kdy jsem si říkala, co dál a jestli vůbec nějak pokračovat. A že mě to napadlo ne jenom jednou.

Příjdu si dost divně se takhle ohlížet za těma článkama a celkovou počáteční existencí a čím vším si web prošel a kolikrát bych si za to dala facku :D ale vážně, příjdu si, že jsem byla jenom trapná x-náctka, která měla potřebu se světel sdílem opravdu nezajímavé věci a názory (ne že by to teď bylo lepší, ale alespoň už nejsem členem skupiny náct :D)

V poslední době jste si mohli všimnout, že jsem tu nepsala, vlastně poslední článek byl 19. dubna a to přesně byl den, kdy jsme museli nechat Bena uspat a tím se pro mě otevřela jedna velká kapitola, kdy jsem ze sebe nemohla nic dostat a upřímně jsem neměla ani chuť cokoliv tady psát, protože jsem celou dobu byla v depresích a utápěla se v tom, jak moc mi Ben chybí. Toho prvního mazlíčka, kterého máte od jeho skoro narození nebo skoro narození, musel Váš život hodne zasáhnout a to se u mě stalo, takže zákonitě mě to dost sebralo, ještě teď mám dost problémy poslouchat jak někteří mají radost z toho jak jsou jejich pejsci naprosto úchvatní a nebo být v přítomnosti nějakého aniž by se mi nechtělo utéct a nebo třeba brečet. Už jenom teď mi jdou slzy do očí.

No, ale dost už o té smutné části. Přemýšlela jsem, co nadále s webem a rozhodla jsem se jej nechat a více jej zaměřit na sebe, asi už nebudu přidávat věci co se týká Avril, Christiny atd. Možná jenom nějaké zajímavé novinky, alespoň bych se tak vyhla těm časům, kdy není co přidávat, jelikož nejsou novinky. Ale na druhou stranu nechci nic na stylu deníku, kdy bych psala, co jsem ten den dělala atd. To by byla nuda pro všechny. Přemýšlím, že u recenzí i nadále zůstanu a pokusím se konečně dokopat k tomu, abych dopsala nějaké recenze na knihy, další hudbu a nebo třeba napsala něco o své práci ať víte, co vůbec dělám a že žiju :D

Rozhodně tu budu měnit design a nejspíše na něm neuvidíte vůbec Avril, Christinu a nebo Hayley :D buď bude s Kate Beckinsale, Katie Cassidy a nebo Kristen Bell, jelikož všechny tři jsou mé nejoblíbenější herečky a tak o sobě něco více odhalím.

Napadlo mě i udělat něco jako rubriku jako názory, kde bych napsala, co si myslím o různé situaci a nebo tématu, ale zase to by bylo potřeba, aby jste se taky nějak zapojili a třeba vymysleli, co by jste tak chtěli jako názor vědět, ale kdo ví...

Co si o tom myslíte Vy? Příjde Vám škoda zahodit veškeré to fanouškovství (které i tak nadále pokračuje a plakáty Avril z mého pokoje jen tak nezmizí :D) a nebo uvítáte osobitější změnu?
 


Komentáře

1 Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 1:28 | Reagovat

Krása

2 Bad Girl Bad Girl | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 20:19 | Reagovat

Já věděla, že jsem na něco zapomněla. Na tvoje výročí!!! Ježííš :-D Dodatečně ti gratuluju k takové výdrži, protože 11 let je šílenost :-D Je skvělý, že si vydržela tak dlouhou dobu a snad tu dalších 11 let budeš :) ♥

Já už jsem se k tomu vyjádřila a rozhodně uvítám spíš deníček, protože mě tvoje články o tvém životě hrozně baví. Takže já se na to budu hrozně těšit, stejně tak na recenze :)

3 Ennie Ennie | Web | 3. prosince 2017 v 22:27 | Reagovat

Ty názory by byly super, škoda, že nemáš moc čas :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama